O nas

PROGAR SP. Z O.O.

Firma PROGAR SP. Z O.O. a wcześniej jako jednoosobowa działalność, od wielu lat działa w usługach instalacji elektrycznych, instalacji zarówno w nowych budynkach jak i remontowanych, starszych budynkach. W Domach jednorodzinnych jak i również dużych budynkach użyteczności publicznej.

Wykonaliśmy nowe instalacje elektryczne na kilku oddziałach szpitala im Żeromskiego w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie w instalacjach elektrycznych, powoduje, że instalacja fotowoltaiki i podłączanie jej do instalacji elektrycznej, nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Panele fotowoltaiczne dla domu

ENERGIA

Czysta, bezpieczna, odnawialna, Czemu nie?

Twórz świat przyjazny środowisku.

Twórz energie ze słońca i dbaj o naszą planetę.

Twórz świat przyjazny środowisku

Twórz energie ze słońca i dbaj o naszą planetę.

Naszym celem jest dostarczenie najlepszej jakości rozwiązań technicznych i organizacyjnych dla inwestycji w odnawialne źródła energii, takie jak prąd pochodzący z o gniw fotowoltaicznych (panele słoneczne). Korzystając z doświadczenia i potencjału firmy, wiedzy i umiejętności naszych pracowników zapewniamy najwyższej jakości montaż paneli fotowoltaicznych wraz gwarancją bezpiecznej i prawidłowej instalacji Twojej minielektrowni.

Stawiając na PROGAR SP. Z O.O. – stawiasz na zespół doświadczonych i kompetentnych osób, które przeprowadzą Cię przez całą ścieżkę do posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź podłożu. Zaczynając od audytu, przez projekt, montaż oraz pomoc w uzyskaniu finansowania i dotacji. Od A do Z.

Dlaczego warto
  • Niższy koszt energii
  • Obniżenie rachunków za prąd
  • Tworzenie własnej energii
  • Wsparcie dla środowiska
RECYCLE & REGENERATE
  • Fringilla mauris sit amet
  • Nam quam nunc, blandit vel.

Skontaktuj się z naszym doradcą energetycznym i dowiedz się więcej o instalacji fotowoltaicznej

Kontakt